Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

МетаНоя для Донецького Екзархату

25 Лютого 2024

МетаНоя для Донецького Екзархату

Гурт «МетаНоя» проїхали більше 6 тисяч кілометрів, зустріли тисячі українців та іноземців, провели 18 концертів за 16 днів у 5-ти різних країнах. Все для того, щоб прославити новонародженого Спасителя, свідчити правду про Україну та зібрати для неї кошти.

 

 

Зібрані добровільні пожертви музиканти вирішили розділити на 4 напрямки: для наших захисників, для благодійного фонду «Рій», для «Міста Добра», та для потреб на території Донецького Екзархату.

 

 

Щодо 4-го напряму допомоги для потребуючих на території Донецького екзархату УГКЦ було обрано 14 парафій, які мали можливість витратити кошти на свої парафіяльні потреби. Таким чином кошти витратили на харчові продукти, ліки і допомогу в оплаті комунальних рахунків для переселенців, багатодітних сімей, осіб у складних життєвих обставинах, людей літнього віку і безхатьків. Придбали також столи і стільці для дітей катехитичної школи. Інші придбали фліпчарт, настільні ігри, м’ячі та різну канцелярію для дитячого розвитку.

 

 

Частину коштів витратили на утеплення храму, закупівлю дров на опалення та косметичного ремонту парафій, облаштування і утеплення пункту незламності при одній з спільнот.

 

 

Також кошти були витрачені на підтримку місцевих ініціатив в підтримку наших військових: хтось придбав віск на окопні свічки, запчастини до ремонту евакуаційних авто, хтось на плащі, палатки і ноші.

 

Не менш важливою витратою також стала фінансова підтримка парафіяльної їдальні, яка годує до 80 осіб два рази на тиждень. А також допомогли о. Івану Василенку в ремонті житла, яке постраждало від ворожих атак на Доннеччині.

 

 

 

Кожен священик висловлює подяку всім жертводавцям «Різдвяної Місії». Завдяки єдності, підтримці та співдії отці разом з громадами змогли долучитись до реалізації парафіяльних викликів, які щоденно потребують рішення.

 

 

 

 


 
Ангеліна Вовк, прес-секретар Донецького екзархату