Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Молодь Донецького екзархату взяла участь в передріздвяних реколекціях

19 Грудня 2023

Молодь Донецького екзархату взяла участь в передріздвяних реколекціях

Протягом двох днів, 16-17 грудня, молодь Донецького екзархату не втрачала часу та готувалася до радісної і світлої події Різдва Христового, долучившись до передрізвяних реколецій. Реколектантом була с. Єлисавета Варніцька, ЧСВВ.

 

 

Не лише слухали науки, але й говорили про те, що необхідно знати про Різдво Христове, підіймали саме ті питання, які чим дужче цікавлять молодь:

 

 

Коли все ж народився Ісус Христос?

Ісус народжується постійно, бо різдвом є той момент, коли людина повірить, що в неї є Бог і вона не самотня. Коли людина повірить, що Бог її любить. Коли через різні протиріччя і кризи все ж обирає Бога – тоді народжується Христос“.

 

 

Чи справді Він завжди готовий мене вислухати?

Бог не втомлюється від уваги і готовий завжди вислухати та приділити час. Він знає кожного з нас ще до того, як ми дізнаємося про Нього“.

 

 

Чому Ісус народився в печері/стайні, а не у храмі, наприклад?

Народитися у печері виявилося кращим за народження у храмі. Адже в ті часи доступ до печери мали усі, які були звіщенні про народження Христа, на відміну від храму“.

 

 

Та чимало інших цікавих питань обговорили на реколекціях.

 

 

“Реколекції – це час для духовної віднови та зміцнення стосунків з Богом. І саме в такій атмосфері промайнули наші два дні передрізвяних молодіжних реколекціях”, – повідомляють у Молодіжній Комісії Донецького екзархату.

 

 
 
 
 
 
 

Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату