Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

На парафії Святого Миколая у Кривому Розі відбулись Великопосні реколекції

6 Березня 2023

На парафії Святого Миколая у Кривому Розі відбулись Великопосні реколекції
Із 3 по 5 березня 2023 року Божого на криворізькій парафії Святого Миколая відбулись традиційні Великопосні реколекції. Цьогоріч духовні науки провадив отець Олександр Богомаз, нещодавно насильно «депортований» з Мелітополя окупаційною «адміністрацією».
В реколекціях взяли участь всі спільноти, які діють при парафії, а саме: Карітас Кривий Ріг, Матері в молитві, спільнота родин загиблих «Незламні», Пласт Кривий Ріг. Загалом учасниками духовної віднови стало понад 120 осіб.Програма реколекцій включала в себе спільну Божественну Літургію, Хресну дорогу, молитву на Вервиці, а також перегляд фільму з молоддю. 
Під час наук отець Олександр розкрив теми створення людини як ікони Бога, Його любов до кожного, покликання людини. Понад 50 осіб приступили до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії. Також реколектант провів окрему зустріч-катехизацію з наймолодшими парафіянами і парафіянками.Наприкінці реколекцій Отець Олександр представив інформацію про діяльність спільноти Лицарів Колумба, яку незабаром планується заснувати на парафії Святого Миколая. Лицарі Колумба – найбільша в світі чоловіча католицька спільнота, заснована ще 1882 року. Основними сферами діяльності Лицарів є допомога Церкві у сфері євангелізації, свідченні чеснот, а також харитативній діяльності.
На завершення отець Іван Талайло, настоятель парафії Святого Миколая, разом з парафіянами подякували отцеві Олександру. Парох зазанчив, що такі події є дуже важливими в житті усіх християн, адже сприяють духовному зростанню.  

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ