Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Пам’яті Великого Кобзаря: в Запоріжжі відзначили 210-ту річницю з дня народження Тараса Шевченка

10 Березня 2024

Пам’яті Великого Кобзаря: в Запоріжжі відзначили 210-ту річницю з дня народження Тараса Шевченка

10 березня в храмі Володимира Великого, що в Запоріжжі, Національна скаутська організація України “Пласт Запоріжжя” організували день пам’яті Тараса Шевченка до 210-ої річниці його народження. До заходу долучився також владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ.

 

Опісля недільної Божественної Літургії розпочався захід вшанування. Запорізькі пластуни та чисельні парафіяни храму декламували вірші Шевченка та згадували про його життя, творчість, здобутки та культурну спадщину, яку він нам залишив.

 

 

Зокрема звучали такі відомі твори, як “Заповіт”, “Катерина”, “Садок вишневий коло хати”, “Сон”, “І мертвим, і живим, і ненародженим…” та багато інших. Завдяки щирому декламуванню та емоційному наповненню, вірші Шевченка знайшли відгук у серцях присутніх.

 

 

З подячним словом до молоді та всіх присутніх звернувся владика Максим дякуючи за організований захід до дня народження Тараса Шевченка та зазначаючи як важливо пам’ятати та шанувати українських діячів.

 

 

Саме тому, що ми не здаємося, а гуртуємося разом з різних нагод, як от сьогодні – аби вшанувати Пророка українського народу і нашого Кобзаря – наші військові розуміють, що є заради чого і заради кого стояти… Бо народ живе, народ не байдужіє, народ бореться” – вкінці заходу зазначив ведучий.

 

 

 

 


 
Ангеліна Вовк, прес секретар Донецького екзархату УГКЦ