Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Спільнота Донецького екзархату вітає Блаженнішого Святослава з Днем народження!

5 Травня 2023

Спільнота Донецького екзархату вітає Блаженнішого Святослава з Днем народження!

Сьогодні, 5 травня, День народження святкує наш Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви. З цієї нагоди вітаємо Патріарха та ділимося його цитатами, які надихають та зміцнюють віру.

 

 

Ваше Блаженство! Духовенство, монашество та вірні Донецького екзархату сердечно вітають Вас з 53-річчям! Дякуємо вам за щиру батьківську любов до нас, молитовну підтримку та мудре слово, яке ми щодня досвідчуємо. Дякуємо за Ваші розпростерті обійми та підтримку східних теренів України.

 

 

В молитві дякуємо Богові за дар Вашого життя і ревне служіння Христовій Церкві та Україні. Бажаємо Вам фізичних та духовних сил, а також допомоги Божої в патріаршому служінні! Нехай Воскреслий Христос, благословить Вас, а світло Воскресіння Христового осяює Ваш життєвий шлях та нагороджує своїми ласками на многії літа! 

 

 

 

Цитати Блаженнішого Святослава:

 

«Але Господь мудрий – він не показує нам відразу все. Чому так? Тому що Він сам є гарантом того, що ми все з Його допомогою зможемо пережити і подолати». (2021 р.Б.)

 

«Євангелія — це не якась добра інформація, бо це не таблетка, яка вгамовує біль. Це — сила Божа, яка дає спасіння. Тому навіть люди, які, можливо, не мають до кінця християнської формації, підсвідомо очікують від Церкви, перш за все, слова надії, якого не можуть дати ані політики, ані президент, ані хтось інший. Церква — не тільки бюро соціальної служби. Це спільнота, яка носить в собі силу Божого Слова, силу Євангелія». (2022 р.Б.)

 

«Ми повинні пам’ятати, що Господь Бог не гарантує, що все буде дуже просто і легко, тому, хто в Нього вірує. Він не спасає віід плачу, труднощів і лихоліття, але рятує сéред них і з них виводить». (січень 2022 р.Б.)

 

«Через Україну постане новий світ. Світ, де вже більше не буде зла. Світ, де зло буде переможене. Світ, де людина буде відчувати себе гідною, а людське життя буде пошановане». (березень 2022 р.Б.)

 

«Божа любов не має меж – вона сильніша і за мій гріх, і за моє невірство, і за мою хворобу, і за мою неміч. Ця любов і благодать Божа не має меж, ані мовних, ані етнічних, ані релігійних». (грудень 2016 р.Б.)

 

«Увесь світ тепер ставить собі питання: у чому полягає секрет стійкості, мужності українського народу, який наважився протистояти несправедливому, набагато чисельнішому нападникові? Секретом нашої стійкості є сила Божа, яка постійно в нас народжується, оновлюється, проявляється навіть у нашій немічності». (січень 2023 р.Б.)

 

«Маємо жити так, щоби нам було не все одно, якими ми є людьми, не все одно, в якій країні ми живемо. Бо «все одно» — означає мені байдуже». (січень 2020 р.Б.)

 

 


 

Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату