Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Донецькому екзархаті виготовляли стрітенські еко-свічки

31 Січня 2024

У Донецькому екзархаті виготовляли стрітенські еко-свічки

На парафії Матері Божої Неустанної Помочі у м. Кам’янське виготовили стрітенські свічки з натуральної вощини, підтримавши благодійну екосоціальну ініціативу «Зігрій вбогого світлом стрітенської свічки».

 

 

У співпраці з Пласт-Дніпро, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Донецькому екзархаті о. Михайло Неїжмак, організував виготовлення стрітенських свічок з натуральної вощини, підтримавши благодійну екосоціальну ініціативу «Зігрій вбогого світлом стрітенської свічки», яку вже четвертий рік поспіль проводить Екобюро УГКЦ за підтримки своїх єпархіальних та екзархальних референтів, а також регіональних та локальних осередків Карітас України.

 

 

В межах екосоціальної ініціативи пластуни-новики разом з виховниками виготовили власноруч 50 свічок з бджолиного воску. Долучилися також парафіяни церкви «Матері Божої Неустанної Помочі» УГКЦ міста Кам’янське та виготовили ще 80 екологічних свічок.

 

 

 

 

 

 

Оскільки завданням та метою акції є закупівля продуктів для благодійних їдалень та для придбання продуктових наборів для переселенців і потребуючих, виручені пожертви з реалізації свічок будуть передані у місцеві осередки Карітас України, які діють у м .Дніпро та м. Кам’янське для закупівлі продуктів на благодійні обіди.

 

 

 

«На теренах Донецького екзархату ми вже втретє долучаємося до цієї доброї справи. Ця екосоціальна ініціатива є дуже важливою, оскільки має комплексний характер, спонукає людину задуматися про шкідливість свічок з парафіну, які нині часто вживаються в храмах і віддати перевагу традиційним восковим. З іншого боку надаємо благодійну допомогу у формі харчування нужденним. Це особливо актуально в час загарбницької війни, коли потреба у їжі, в рази збільшилася», – коментує о. Михайло Неїжмак, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Донецькому екзархаті.

 

 

 


 
Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату