Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Запоріжжі помолилися за постраждалих від терористичної атаки та якнайшвидшу перемогу України

1 Березня 2023

У Запоріжжі помолилися за постраждалих від терористичної атаки та якнайшвидшу  перемогу України

Після трагічних подій цієї ночі в обласному центрі представники релігійних конфесій зібралися на ранкове біблійне читання, аби спільно помолитися. Серед присутніх був також і  владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ.

Сьогодні в обласному центрі звучала Нагірна проповідь. Як зазначають релігійники,  Господь каже шукати спершу правду і Царство Боже, він дає захист, особливо у складні часи повномасштабного вторгнення на нашу територію, коли правда за Україною. Релігійні осередки Запорізької області проводять активну душпастирську опіку у складні для всієї України часи, а також надають благодійну допомогу всім нужденним. 


“Коли я прочитав рядок зі словами “блаженні вигнані за правду”, то згадав хлопців і дівчат, яких мордують у катівнях. Маючи досвід роботи визволення бранців кремля, впевнений, що у єдності наша сила. Ми витримаємо всі удари ворога, обов’язково звільнимо наші території та в’язнів окупантів. І разом почнемо відбудовувати державу для наших дітей. Щиро дякую за молитву за постраждалих від підступної ракетної атаки, весь український народ, за наших захисників та полонених. Зараз існує одне бажання – скоріша перемога, яка обов’язково буде за нами, а доти кожен має працювати на перемогу”, – підсумував голова Запорізької ОВА Юрій Малашко. 


Біблійні читання для Запоріжжя стали традиційними з 2016 року. Сьогодні віра об’єднує суспільство, а єднання дає поштовх на добрі справи, підтримує духовно всіх нужденних. Після спільного молитовного читання представники різних релігійних конфесій направилися допомагати впоратись з тягарем, який несе з собою війна.

Департамент культури та інформаційної політики ЗОДА