Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Відбулася проща родин загиблих воїнів до Зарваниці

6 Грудня 2023

Відбулася проща родин загиблих воїнів до Зарваниці

З 2 по 3 грудня парафія Великомученика Димитрія УГКЦ, що у Фастові на Київщині, здійснювала прощу до Марійського духовного центру «Зарваниця». 

 

 

Про це йдеться на сайті Київської архиєпархії УГКЦ.

 

Очолив паломництво о. Віталій Марцинюк, настоятель парафії Святого великомученика Димитрія УГКЦ у м. Фастів. У прощі взяли участь, зокрема, родини загиблих воїнів. У супроводі братів-лицарів Ради святих Бориса і Гліба м. Фастів із дружинами прочани відвідали святі місця всеукраїнського Марійського центру.

 

Паломництво розпочали з молитви в парафіяльному храмі, де перебуває чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері. Опісля заупокійна молитва за наших воїнів — небесних захисників — особливо звучала в цьому святому місці. Тут Пречиста Діва Марія, як джерело потіхи і надії всього людського роду, вислуховує усі моління, витирає кожну сльозу, допомагає загоїти кожну рану.

 

Недільного ранку прочани помолилися у храмах відпустового місця: Соборі Зарваницької Божої Матері, церкві Пресвятої Тройці та Пресвятої родини, храмі Хатинки Матері Божої та недільну Літургію у храмі Пресвятої Євхаристії. Кожен зміг відчути дотик Бога, який за посередництвом Божої Матері виливає свою любов і милосердя, особливо на тих, хто страждає та несе важкі хрести життя.

 

Завершилося паломництво освяченням води та добрим словом пастиря.

 

 

Велика подяка психологові Благодійного фонду «Карітас-Житомир» Інні Кирильчук за психологічний супровід групи й особисті консультації прочан та Благодійному фонду «Лицарі Колумба» за фінансову підтримку паломництва й інвестицію в парафіяльну програму зцілення ран війни, через інтеграційну терапію спільнот.

 

 

 


Джерело: Департамент інформації УГКЦ