Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Владика Максим відвідав Львівську Духовну Семінарію Святого Духа

13 Лютого 2023

Владика Максим відвідав Львівську Духовну Семінарію Святого Духа

13 лютого 2023 р. Б. Львівську Духовну Семінарію Святого Духа відвідав єпископ-помічник Донецького екзархату Максим Рябуха та провів цілий день зі спільнотою.


Розпочав свій візит владика Максим з Божественної Літургії, яку очолив. Роздумуючи над Божим словом під час проповіді він звернув увагу на довір’я до Бога, яке кожен з нас покликаний плекати протягом цілого життя. Тим паче, якщо Господь нас покликав до священства. Цій темі владика присвятив конференцію, яку провів для семінаристів по обіді. Висвітлюючи її, він спирався на свій досвід як монаха-салезіянина, студента богослов’я в Італії, праці в Апостольській нунціатурі в Україні, місійної діяльності на сході України і врешті-решт як новопризначеного єпископа.


Після вечері до спільноти завітав також з колядою гурт «Misericordia», у якому виступає брат-семінарист Роман Медвідь. Тепло привітав їх владика Максим після виступу, адже протягом цих зимових свят він супроводжував музикантів в їхньому турне до українських військових на передовій. Він пригадав захоплення, з яким захисники, навіть мусульмани, слухали коляду гурту, і як працівники однієї із заправок на шляху щиро вітали його. 
Джерело: медіа-центр ЛСД