Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Владика Максим відвідав парафії на Дніпропетровщині та Донеччині

27 Жовтня 2023

Владика Максим відвідав парафії на Дніпропетровщині та Донеччині

Протягом минулого тижня владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ, відвідав 8 парафій в Дніпропетровській та Донецькій областях.

 

 

З пастирським візитом та духовною опікою владика Максим навідався до парафій Дніпропетровщини: Покрови Пресвятої Богородиці у Верхньодніпровську, Преображення Господнього у селі Преображенка, Різдва Христового у Новомосковську, Вознесіння Господнього у Тернівці та Різдва Пресвятої Богородиці у Першотравенську.

 

 

В деяких із них звершивши Божественні Літургії в співслужінні місцевих священиків, згодом мали час для спілкування з парафіяльними спільнотами, священичими родинами та проактивними парафіянами. Це був час для ділення думками, досвідом, переживаннями та підтримки.

 

 

На Донеччині святом став приїзд владики Максима до парафій Юрія Побідоносця у Покровську, Різдва Святого Івана Хрестителя в Петрівці Першій та Святого Пророка Іллі у Краматорську.

 

 

Для священиків та мирян візит єпископа щоразу є урочистими, радісними та сповненими надій. Особливо в цей важкий час, коли терени Донецького екзархату потерпають від війни та не менших страждань зазнають люди. Тож закликаємо усіх молитися за мир в Україні та перемогу над злом!

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату