Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Владика Максим здійснив душпастирський візит до Кам’янського

8 Жовтня 2023

Владика Максим здійснив душпастирський візит до Кам’янського

Цієї суботи, 7 жовтня, єпископ-помічник Донецького екзархату Максим Рябуха здійснив душпастирський візит до міста Кам’янське в межах якого звершив Божественну Літургію, відвідав відкриття недільної катехитичної школи та помолився за полеглих воїнів спільно з «Родиною загиблих героїв м. Кам’янське».

 

 

Урочисто парафіяни разом із адміністратором о. Ігорем Пагуличем зустріли владику Максима на парафії Преображення Господнього. Опісля привітань віряни та духовенство увійшли до храму для спільної молитви. Архиєрейську Божественну Літургію владиці Максиму співслужили о. Ігор Пагулич, о. Леонід Бізунов та допомагали прислугою і співом брати-семінаристи.

 

По завершенні Літургії був прочитаний офіційний декрет владики Степана Менька, екзарха Донецького, про заснування катехитичної школи ім. бл. свщ. Миколая Чернецького. Також Владика Максим благословив учнів і приміщення, де будуть проходити заняття для дітей. Святковий солодкий стіл, банси та цікава гра стали приємним завершенням свята відкриття недільної катехитичної школи.

 

 

 

 

Також, вже традиційно «Родина загиблих героїв м. Кам’янське» в першу суботу жовтня відвідує могили полеглих воїнів на Баглійському цвинтарі. Цього разу панахиду за полеглими воїнами відслужив владика Максим Рябуха, спільно з о. Ігорем Пагуличем. Після молитви архиєрей поспілкувався з родинами полеглих воїнів у Батьківському осередку. На завершення, голова родин Олександр Самойлович вручив владиці Максиму подяку за духовну підтримку Родин.

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату

за матеріалами Facebook-сторінки о. Ігора Пагулича