Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

З першою річницею єпископських свячень вітаємо владику Максима Рябуху!

22 Грудня 2023

З першою річницею єпископських свячень вітаємо владику Максима Рябуху!

Рік тому відбулася єпископська хіротонія владики Максима Рябухи та його призначення на служіння в Донецькому екзархаті. Відтак східні терени нашої держави отримали ще одного духовного пастиря, який покликаний освячувати Божий люд, проповідувати слово Христового Євангелія та вести за собою до світлого майбуття повірену паству.

 

 

 

Преосвящений владико Максиме, весь Донецький екзархат щиросердечно вітає Вас із першою річницею єпископства! Ми дякуємо Господеві за дар Вашого життя та покликання. Зичимо Вам рясних Божих благословень, заступництва Пресвятої Діви Марії, допомоги Святого Духа в усіх починаннях на славу Божу та для добра Святої Церкви!

 

 

У своєму подячному слові під час Архиєрейської хіротонії Ви поділилися прагненнями щодо служіння в Донецькому екзархаті:

 

 

«Зболені жахіттям війни Донеччина та Луганщина, Запорізька та Дніпропетровська області… В усьому хочу перебувати поруч із вами, будучи свідомим, що Страсна п’ятниця — це не кінець Божого задуму спасіння. Я разом із вами вдивляюся у тихий світанок Воскресіння. У Святих Тайнах ми знайдемо підтримку для нашої життєвої прощі, у спільнотному досвіді відчуємо силу християнської родини, у молитві та праці побачимо величезні плоди Божої благодаті».

 

 

Духовенство, монашество і вірні Донецького екзархату за цей рік твердо переконалися у правдивості ваших слів та прагнень. Ваша опіка та підтримка присутня кожного дня: у молитвах, у Ваших душпастирських візитах, спілкуванні, настановах, у чутті дійсних проблем і ран екзархату та всеможливому їх зціленні. Ми стали свідками того, як Господь веде нашу Церкву через Вас. І у спільнотному досвіді відчули силу християнської родини, у молитві та праці побачили величезні плоди Божої благодаті.

 

 

Дякуємо за Вашу пастирську опіку! В особливий спосіб сьогодні згадуємо Вас у молитвах та висловлюємо вдячність Господеві за дар Вашого життя та покликання!

 

 

На многії і благії літа, владико Максиме!

 

 
 
 
 
 
 

Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату